Klima-Kombi Temizleme Merkezi

Kombi-temizleme-merkezi

Klima temizleme kullanılan klimaların sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmaması için oldukça önemidir. Klimalar genellikle ısıtma ve soğutma amacı ile hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde sıklıkla kullanılan elektronik cihazlardan birisidir. ısıtma için daha az kullanılsa da yaz aylarında soğutma amacı ile sıklıkla kullanılır. Klima kullanımı neticesinde ise klimanın içerisinde bazı bakteriler birikir. Bu bakteriler eğer düzeni olarak temizlenmezse klimaların zararlı bir hava üflemesine neden olur. Düzenli olarak evde yapılan klima filtrelerinin temizliğinin yanı sıra klima servisleri de temizleme işlemi yapar. Bu işlemler klimanın kullanım sıklığına göre bir ya da iki yılda bir yapılır. Eğer klimanızı kış aylarında kullanmıyorsanız ve mevsimlik yalnızca yaz aylarında kullanıyorsanız bu durumda kullanım öncesi filtreleri temiz de olsa mutlaka temizlemeniz gereklidir. Bakırköy kombi servisi klima temizliğinizi alanında uzman ekibi ile en hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

Klima Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi-temizleme-merkezi
Kombi-temizleme-merkezi

Klima bakımı düzenli yapılmasının yanı sıra kullanılan temizlik ürünleri de önemlidir. Esasında klima filtreleri temizlenirken çok fazla kimyasal ürün kullanımı yapılmaması daha doğrudur. Su ile temizliğin yanı sıra sirkeli su ile de mikroplardan arındırma yapılabilir. Klima filtreleri temizlendikten sonra bir müddet kuruması beklenir ve kuruyan filtreler tekrar takılır. Filtre bakımının yapılmasında klima yetkili servisi gerekli bilgilendirmeyi yapmalı ve bu hususta kullanıcılarına uygun bakım talimatlarını kurulum esnasında vermelidir. Ayrıca klima kullanıcıları tarafından klimaların kullanım kılavuzu mutlaka okunarak klimalar kullanılmalıdır. Klimaların kullanımının sıklığına göre klima bakımı değişkenlik gösterir. Bu nedenle düzenli olarak filtreleri kontrol edip kirlendiklerini fark ettikten sonra mutlaka temizlemeniz önemlidir.

Bakırköy Kombi Servisi Müşteri Yorumları

Bakırköy Kombi merkezine bundan birkaç ay önce klima bakımı yaptırdım. Servisi aradıktan sonra kısa sürede gelerek klima bakımını yaptılar. Klimam ilk dönemlerdeki kadar verimli soğutmuyordu. Bu problemin sebebi klimanın gazının azalmasıymış. Böyle bir durumla daha önceden karşılaşmadığım için bildiğim b ir konu değildi. Yetkililer klima gazını yeterli seviyeye getirdiler. Gazın kullanıma göre en az 5 sene gittiğini söylediler. Klima bakımı sonrasında klimam illk gün alınmış kadar verimli çalışmaya başladı. Ayrıca ilk açtığım zaman klimadan gelen kötü kokudan eser kalmadı. Bundan sonra klimamın düzenli bakımını mutlaka Bakırköy Kombi merkezine yaptıracağım. Benimle ilgilenen klima tamircisi olan servis yetkililerinin ilgisinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca güvenilir olmaları benim için önemliydi. Servis ile irtibat kurmam bir yakınımın tavsiyesi üzerine olmuştu. Bakırköy kombi servisinden oldukça memnun kaldım ve bundan sonra herhangi bir problem olduğunda mutlaka arayacağım. Klima bakımı için eğer sizde irtibat kurmak isterseniz internet siteleri üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yaparak klima ile ilgili problemlerinizi hallediyorlar.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Klima Servisi başlıklı makalemizde Bakırköy Klima Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Taksim Spa | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj | bakırköy güzellik merkezi | endüstriyel mutfak |