Tuzla Klima Bakım Servisi

tuzla-klima-bakımı

Klimalarınız bulundukları ortamdaki tozu, kiri ve mikropları içerisine hapseder. Evinizde kedi ya da köpek gibi hayvanlar besliyorsanız onların tüyleri de klimanızın filtresi içerisine kaçar. Böyle durumlarda klima temizliği ve bakımı için Tuzla Klima Bakım Servisi daima yanınızdadır.

Klima bakım ve temizliği konusunda yıllardır iklimlendirme sektörü içerisinde hizmet veriyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Ayrıca müşterilerimizin sağlığına da önem veriyor bu sebeple klima temizliğini itina ile hiç kir ve pislik bırakmadan yapıyoruz. Klimanız aşırı kirlendiği zaman etrafa koku yaymaya başlar. Bu koku psikolojik olarak kötü bir ortam yarattığı gibi klimanızda bir sorunun olduğunu da işaret eder. Bu gibi durumlarda güvendiğiniz bir klima servisini aramalısınız.

Klimanızın kirlenmesi sizlerin ve çevrenizdekilerin sağlığını da olumsuz olarak etkiler.

Temizliği Yapılmayan Klimanın Zararları Nelerdir?

tuzla-klima-servisi
tuzla-klima-servisi

Tuzla Klima Bakım Servisi olarak klimanızın rutin temizlik bakımlarını da yapıyoruz. Temizleyen klimaların bir süre sonra insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğini söylemek istiyoruz. Temizliği yapılmayan klimalar sizin ve sevdiklerinizin hayatını riske atar. Kirli klimaların yaydığı havada bulunan mikroplar nedeniyle çoğu kişide akciğer iltihaplanmaları ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kronik akciğer hastalıklarında şiddetli iltihaplar nedeniyle olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Bu sebeple klimalarınızın rutin temizliğini yaptırmalısınız. Yılda 2 kere klimanızı temizletmeniz yeterli olacaktır. Kış başlangıcı ve yaz başlangıcında temizletmek, klimasını yaz kış kullananlar için oldukça gerekli bir işlemdir.

Diğer bir açıdan bakacak olursak temizliği yapılmayan klimaların daha çabuk tükendiğini bilmenizi isteriz. Rutin bakımları yapılan yeni klimalar 15- 20 yıl kadar sağlıklı bir şekilde çalışırlar. Temizliği yapılmayan klimalar ise bozulabilirler. Bozulmasalar dahi performanslarında düşüşler yaşanabilir. Ayrıca temizliği yapılmayan klimalar ev ortamına çok kötü koku yayarlar. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız klimanızın temizliğini yaptırmanız gerekiyor. Aksi taktirde yeniden klima almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca sizin ve sevdiklerinizin sağlığını da olumsuz yönde etkilemiş olacaksınız.

Klima bakımı konusunda hiç çekinmeden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Zamanında tamir edilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar sonunda geri döndürülemeyecek şekilde bozulurlar. Bu sebeple klima servisini aramak için geç kalmayınız. Bazı kişiler klima tamirini kendi yapmayı da tercih edebiliyor. Şunu belirtelim ki klima tamiri ve temizliği ancak alanında uzman kişilerin yapabileceği bir iştir. Biz Tuzla Klima Bakım Servisi işimizde ilk sıralardayız. Bu sebeple bu tür durumlarda bizleri arayabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için bütün klima markaları ve modellerinde tecrübemiz bulunuyor. Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun işimizi titizlikle yapacağımızdan ve en iyi sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca biz hizmetimizi hızlı yaptığımız gibi en ucuz fiyatlar üzerinden de hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin maddi durumlarını da göz önünde bulundurarak yaptığımız işe göre fiyatlar sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kombi Servisi Hizmeti Kartal başlıklı makalemizde Anadolu Kombi Servisi, dudullu kombi servisi ve kartal kombi servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Taksim Spa | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj | bakırköy güzellik merkezi | endüstriyel mutfak |