Klima Yetkili Servisi

klima-servisi-1

Klima yetkili servisi olarak uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde, işimizi en iyi şekilde yapmak üzere hizmet kalitemizi her daim geliştiriyoruz. Bu noktada hizmet ağımızı İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçeleri için sunarken aynı zamanda klima onarımından montajına, bakımından tamirine kadar her aşamada geniş hizmet vermek için çalışıyoruz. Uygun fiyata, hızlı ve kaliteli hizmet sunan yetkili servisimizden yararlanabileceğiniz hizmetler de çok çeşitlidir. Sunmuş olduğumuz hizmeti şu şekilde ifade etmemiz mümkündür.

  • Klima yedek parça temini, yetkili servis işlemleri
  • Klima bakımı kapsamında, yıllık bakım ve temizlik hizmeti,
  • Klima onarımı ve tamiratı ile parça değişimi,
  • Klima montajı,
  • Klima aksesuar satışı,

Klima temizliği ve klima satışı olmak üzere kombi ve diğer cihaz hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır.

Klima Markaları ve Diğer Hizmetlerimiz

klima-bakimi-
klima-bakimi-

Günümüzde birçok elektronik cihaz markası tarafından klima üretilmektedir. Sancaktepe klima servisi olarak İstanbul’un birçok ilçesinde farklı onlarca markaya ait klima satışı yapmakta, bunun yanı sıra markası ne olursa olsun, klima bakımından onarımına, montajına birçok işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Markaların fiyatlarına ilişkin karşılaştırmayı, birçok ilçedeki şubelerimizden kolaylıkla gerçekleştirebilir, sunmuş olduğumuz diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirseniz. Sadece klima satışı değil, uygun fiyatlı onarım ve bakım hizmetlerini de kaliteli bir şekilde hızlı olarak sunmaya çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz klima markalarına sitemizden erişebileceğiniz gibi bu markalar arasında Ariston, Altus, Amcor, Alarko, LG, Beko, Vestel, Samsung, Baymak, Arçelik, Bosh, Midea, Siemens, York, Kelon, Hicon, Regal, Toshiba, Esco ve Kumtel olmak üzere onlarca kombi markası bünyesinde hzimet vermekteyiz. Bu noktada hem bu markaların satışını hem klima temizleme hem bakım ve yetkili servis işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için iletişim ve adres bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır. Arayarak ya da iletişim kanallarından sorarak bilgi almanız mümkündür.

Klima Bakımı ve Onarımı Hakkında Yorumlar

Uzun süredir sektörde hizmet veren firmamız, bakım ve onarım başta olmak üzere gaz değişimi, satış ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. İstanbul’un hemen hemen birçok ilçesinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz sitemiz aracılığı ile geri dönüşlerini iletmektedir. İşte bizi tercih eden müşterilerimizin yorumlarından kesitler.

“İstanbul Sancaktepe’de bulunan yetkili servislere baktığımda firmayı gördüm. Arayarak parça değişimi ve onarım hakkında bilgi aldım. Hemen dönüş yaptılar. Ayrıca da oldukça uygun bir fiyata sorunlu parçayı değiştirdiler. Hızlı ve ekonomik bir klima tamircisi hizmeti sunuyorlar. Çok memnun kaldım.”

“Uzun süredir aralıklarla klimamdan ses geliyordu. İnternetten baktım, firmaya ulaştım. Sorunun tespiti için inceleme yapabileceklerini söylediler. Ertesi gün dedikleri saatte geldiler. Hava filtresi tıkalıymış. Aynı gün sorunumu hemen hallettiler. Ayrıca piyasa fiyatından da nispeten düşük bir tutara yaptılar. Hızlı ve kaliteli hizmet için teşekkür ediyorum.”

Bir önceki yazımız olan Sancaktepe Klima Kombi Servisi başlıklı makalemizde anadolu yakası klima, ataşehir klima montaj ve klima bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Taksim Spa | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj | bakırköy güzellik merkezi | endüstriyel mutfak |