Klima Tamircisi

Klima Tamircisi

Klima tamircisi olarak Anadolu yakasının tüm ilçelerine hizmet veren Anadolu Yakası Klima Servisi, çok üstün kalitede bir işleyiş sürdürüyor. Firmanın hem hızlı hem de güvenilir şekilde sunduğu klima bakım, onarım, montaj, keşif vb. hizmeti, bizi oldukça memnun etti. Klima servisi olarak destek veren firma ekibi, 0 risk altında maksimum güven anlayışı içerisinde sektörde lider olan bir firmanın ekibidir. Klima tamircisi, yaptıkları işlemlerde işçilik ve servis de dahil olacak şekilde sunduğu garantili hizmeti ile piyasada fark yaratan bir merkezdir. Bu durumu, klimamızın tamiri için destek talebinde bulunduğumuzda çok yakından gözlemledik.

Klima tamircisi görevinde hizmet sunan firma, müşteri memnuniyetini sağlamak adına hem güven vermekte hem de ekonomik şartlarda hizmet alma imkanı sunmaktadır. Pek çoğumuzun evinde kullandığı klimaların, biliyoruz ki dönem dönem problemleri oluşuyor ve tamire ihtiyaç duyuyor. Ancak tamirat gerektiriyor olsa da böyle uzman bir ekiple o klima yeniden eski gücüne kavuşabiliyor. Bu gibi durumlarda klimanızın tamir edilebilmesi için bir tamir talebi oluşturmanızı tavsiye ederiz. Talebinizin ardından firma, size en yakın zamanda geri dönüş sağlıyor ve aşama aşama tamirat için klimanızın geçmesi gereken basamaklar belirleniyor.

Klimayı Nasıl Tamir Ediyorlar?

Klimayı nasıl tamir ediyorlar? Biz, evimizde sık sık kullandığımız klimamız bozulduğunda firmayla hemen iletişime geçtik ve bir tamir talebi oluşturduk. Ardından ise firma, tamir işlemini yapmak üzere uzman ekibini bize yönlendirdi. Bu aşamada eğer istiyorsanız, uzman bir ekip sizin evinize yönlendiriliyor ve tamir konusundaki hasar teşhisi, evinizde yapılabiliyor. Bu incelemelerin ardından ise uzman ekip size problemin neyden kaynaklandığını belirtiyor. Ardından ise problemin halledilmesi ve tamir edilmesi için gerekli çözüm önerileri, tarafınıza sunuluyor. Sizin bu çözüm önerilerine onay vermeniz durumunda ise klima tamir aşamasına hızla geçiliyor.

Firmanın Klima Tamir Aşamaları

Klimamızın tamiri için talep oluşturduktan ve bu hizmeti evimizde deneyimledikten sonra firmanın klima tamir aşamaları ile ilgili de oldukça bilgi sahibi olduk. Öncelikle uzman ekibin hakikaten titizlikle bu tamir aşamalarını gerçekleştirdiğini söyleyebilirim. Firmanın klimanın tamir işlemi için takip ettiği aşamalar ise şu şekildeydi:

· Sorunun Tespiti: Klimanızın çalışabilmesine engel olan problem nedir? Bu problemin tespit edilebilmesi için bu konuda uzman olan kişiler tarafından detaylı bir inceleme yapılır. Daha sonrasında da direkt şekilde tespitin üzerinden gerekli çözümlerin geliştirilmesi sağlanır.

· Sorunun Çözümü: Bu aşamada sorunun çözümlenmesi için gerekli olanlar yapılacaktır. Bir değerlendirmenin olabilmesi için problemin üzerinden detaylı bir analiz yapılır. Bu sorun hemen çözümlenebilecek bir sorun ise o zaman evde devam edilebilir. Bu aşamada ekip, size bilgi verecek ve onay vermenizi isteyecektir.

· Parça Değişikliği: Klimanızın problemsiz çalışabilmesi bakımından parça değişikliği gerekebilir. İsterseniz bu aşamada direkt klimacı ekibin parça değişimi yaparak sorunu çözmesi için onay verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Klima Teknik Servisi başlıklı makalemizde klima onarım, klima servis ve Klima Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |