Klima Servis çözüm teknik servisi

çekmeköy-klima-serviscisii

Çekmeköy klima servisi olarak müşterilerimizin bizlerden beklentilerini karşılamak için uzun yıllardır bu sektörde emek veriyoruz. Bizim için öncelikli olan şey müşteri memnuniyetidir. Aldığımız paranın karşılığını emek vererek alıyoruz bu sayede uzun yıllardır hiçbir müşterimizden olumsuz dönüt almadık. Firmamız klima tamir ve bakımı konusunda tecrübelidir, gücünü kanıtlamıştır. İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde klima montajı, tamiri ve temizliği konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca hizmetimizi İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bütün ilçelere de götürüyoruz.

Hizmetlerimizi müşterilerimizin arzularına göre verdiğimizi tekrar belirtelim. Günümüzde çoğu insan çalıştığı için klima tamir ve temizliğini ev dışında atölye ve işyerlerimizde yaptırmak istiyor. Müşterilerimizin isteklerini önemseyerek kimi tamirleri evlerde kimilerini de atölyemizde yapıyoruz. Her iki durumda da olumlu sonuçlarla müşterilerimize en uygun fiyatlarla dönüş yapıyoruz. Biz müşterilerimizin en ucuz şekilde en iyi hizmeti alması için uğraşıyoruz.

Klimanızın Bozulduğunu Nasıl Anlarsınız?

çekmeköy-klima-serviscisi
çekmeköy-klima-serviscisi

Klimanızın bozulduğunu anlamak aslında çok zor bir durum değildir. Klimalarınız bozulduğu zaman bazı sinyaller verirler. Bu sinyalleri gördüğünüz zaman klimanızın bozulduğunu anlayabilirsiniz. Klima arızaları durumunda Çekmeköy Klima Servisi olarak uzman ekibimizle sizlere bir telefon mesafesi kadar yakınız. Klimanız bozulduğu ya da arızalandığı zamanlarda sizlere şu şekilde sinyal verebilir:

  • Klimanız ilk günki performansında çalışmayabilir.
  • Klimanız ya çok soğutur ya da çok ısıtır.
  • Klimanızdan kötü kokular yayılmaya başlar.
  • Klimanızın derecelerini ayarlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • Klimanız hiç çalışmayabilir. Böyle bir sonuçta belki de klimanız tamamen bozulmuş olabilir.

Yukarıda yazdığımız maddelerden sonra klimanız arızalandığı zaman beklemeniz gerektiği sonucunu çıkarabilirsiniz. Klimanız birden fazla belirti verdikten sonra tamamen bozulabilir ve işlevini yitirebilir. Böylelikle bakım ve onarım parasından kaçarsanız yeni bir klima almak zorunda kalabilirsiniz. Çekmeköy Klima Servisi olarak müşterilerimizin klima kaybı yaşamasını ve yeni bir klima almak zorunda kalmasını elbette istemeyiz. Biz hizmetlerimi çok uygun fiyatlarda yaptığımız için arıza durumlarında öncelikli olarak bizleri aramalarını temenni ediyoruz. Amacımız size en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sunmak ve klima kaybınızın önüne geçmek.

Klima bakım ve tamiri hizmetimiz dışında beyaz eşya servisi hizmetimiz de vardır. İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde beyaz eşyalarında oluşan arızalarınız için de irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu serviste de alanında uzman oldukça deneyimli personellerimiz hizmet vermektedir. Eğer ürünleriniz garanti kapsamında ise buna uygun olarak yetkili servis takibi de yapıyoruz. Ayrıca yaptığımız ise uygun olan bir ücret talep ediyoruz. Ücretlendirme süresinde asla hakkımız olanı almıyoruz.

Sonuç olarak Çekmeköy Klima Servisi klimanızın arıza ve temizlik durumlarında sizlere en kaliteli hizmeti sunacak bir servistir. Arıza durumları için profesyonel bir ele ihtiyaç olduğunu sakın unutmayın. Aksi taktirde klimanızı geri döndürülemeyecek şekilde bozabilir ve tekrar klima almak zorunda kalabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çekmeköy Klima Servisi başlıklı makalemizde Çekmeköy Klima, Çekmeköy Klima Servis ve Çekmeköy Klima Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Taksim Spa | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj | bakırköy güzellik merkezi | endüstriyel mutfak |