İstanbul Klima Teknik Servisi

Kombi-temizleme-

İstanbul Klima Teknik Servisi

İstanbul Klima Teknik Servisi, klima cihazlarında sorun yaşayan ya da herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyan tüm İstanbul müşterilerine hizmet sunuyor. Firmanın destek ekibi ile çalıştığımızda verdikleri hizmetten çok memnun kaldık. Bunun en büyük nedenlerinden biri çok hızlı dönüş ve destek sağlamaları iken; bir diğeri ise çözüme odaklı benimsedikleri çalışma prensipleriydi. Dolayısıyla şimdi ne zaman klima cihazımızla ilgili yardıma ihtiyaç duysak, bir telefon kadar uzağımızdaki bu uzman firma ekibine ulaşıyoruz. Anlık olarak hemen bir destek talebi oluşturuyoruz ve en kısa süre içerisinde üstelik evimizde hizmet alıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Klima Servisi, klima cihazlarının hemen hemen her marka ve modelinde gerek bakım gerek tamir-onarım gerek montaj ve keşif işlemleri konusunda uzmanlaşmış olan bir ekip ile hizmet veriyor. Bu uzman ekip, evimize klimamızı montajlamak üzere yönlendirildiğinde çok kısa süre içerisinde geldiklerini ve işlerini de aynı hızda kısa sürede tamamladıklarını hatırlıyorum. Dolayısıyla Türkiye’de öncü bir firma olmayı hedefleyen bu servis merkezi, bu yolda hızla ilerliyor, diyebiliriz.

Klima Teknik Servis Hizmetleri

Klima teknik servis hizmetleri, hem çok kapsamlı bir ürün menüsü üzerinden hem de çok kapsamlı işlem seçenekleri üzerinden müşterilere sunuluyor. Daha önce bir tanıdığım çok farklı bir model klimasını bu uzman ekibe emanet ederken, çok da hızlı sonuç almıştı. Sonrasında tavsiyesiyle başvurduğum bu firmanın ekibine, ben de çok daha farklı bir model cihazım olduğunu söyledim. Ancak firmanın hizmetinin bu kadar kapsamlı olduğunu tahmin edememiştim. Uzman ekibin müşterileri için uzmanlaştığı ve güvenilir ve hızlı şartlar altında verdiği klima teknik servis hizmetleri ise şu seçeneklerde sıralanabilir:

· Klimanızda herhangi bir nedenden kaynaklı bir sorun oluştuğunda bu sorunun tamir edilmesi,

· Klima cihazınızın parçalarında değişiklik yapılması,

· Yeni aldığınız bir klimanın montajının yapılması,

· Belli periyotlar halinde klima bakım işlemlerinin yapılması ve keşif işlemlerinin gerçekleştirilmesi…

İstanbul Klima Tamir Hizmeti

İstanbul Klima tamir hizmeti, son derece uzman ve profesyonel bir ekip tarafından veriliyor. Klima tamir servisi ekibi, hem bakım hem onarım işlemlerini çok hızlı ve kısa sürelerde tamamlıyor. Klima tamiri için belirlenen süre, normalde diğer firmalarda daha uzun olabiliyor. Ancak İstanbul Klima Servisi ile çalıştığınızda en kısa sürede tamirin tamamlanabilmesi için gereken herşey yapılıyor. Bunun dışında tamiratın şekline, durumuna göre sürenin değişebildiğini söylemek mümkün…

Bu durum aslında tamamen klimanızda hangi sorunun oluştuğuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ancak anında çözülebilecek bir problem ise ekip, evinizde-olduğu yerde anında çözüm sunuyor. Dolayısıyla firma ekibinin talebiniz üzerine evinize gelmesini ve sorunu analiz ettikten sonra size sorunun çözümü ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapmasını beklemelisiniz. Sonrasında zaten deneyimlediğimizden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki; çözüm yollarını size sunduktan sonra sizden onay almaları halinde evde ya da gerekiyorsa atölyede tamir işlemlerine hızlıca başlanıyor ve hızlıca sonuçlandırılıyor.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Yakası Klima Fiyatları başlıklı makalemizde klima, klima fiyatı ve klima tipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |