En İyi Klima Markaları

2020-en-iyi-klima-türleri

Klima kullanımı her ne kadar yaz ayların da popüler olsa da kış aylarında da popülerliğini konuşturmaktadır. Ancak klima tercih edilirken oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Her klima modeli aynı özellikleri sunmayabilir. Kullanım sırasın da problem yaşanılması da tercih edilmiş olan ürüne göre değişiklik göstermektedir.  En basitinden tercih edilecek olan klimanın ne kadar elektrik harcamış olduğu da oldukça önemlidir. Bu yüzden de klima tercihi yapacak olan kişiler de en iyi klima markası arayışına girmektedir. Bu nedenle de sizler için en iyi performans veren klimaları araştırdık. Aşağıda yer verilen klimalar performans bakımından en iyiler arasındadır. Yapılan incelemeler ile bu ürünler ile problem yaşama riski oldukça az olarak görülmektedir.

2020’nin En iyi Klima Listesi

2020-en-iyi-klima
2020-en-iyi-klima
  • Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 F/P Kliması

Ürünün ses seviyesine baktığımız da 53 dB ile oldukça düşük bir seviyede olduğunu görmekteyiz. Piyasa da yer alan ürünlere bakıldığın da ise bir çoğunun yüksek ses seviyesine sahip olduğu görülür. Bu yüzden de kullanım açısından bunlar pek de elverişli olmamaktadır. Ancak Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 F/P kliması ev, ofis ya da iş yeri gibi bütün alanlar için ideal bir şekilde kullanılmaktadır. En iyi klimalardan biri olduğunu gönül rahatlığı ile söylenilebilir.

En iyi klima markası isimleri içinde olan ürünün enerji sınıfı A++ şeklindedir. Daha ayrıntılı söylenilmesi gerekir ise çevre dostu bir üründür. Üründe otomatik hava yönlendirme sitemi bulunur. Ayrıca hassas sıcaklık kontrolü teknolojisi de yer almaktadır. Bulunmuş olduğu ortama rahatlık ve konforluk sağlar. Geliştirilmiş filtreleme teknolojisi ile de bulunulan ortamda ki havanın ideal bir biçimde sirkülasyonunun sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

  • Vestel Plazma 18 A++ 18000 BTU Kliması

İlk sırada yer vermiş olduğumuz klima modeli ile kıyaslama yaptığımız da bu ürünün bir tık daha fazla ses ile çalıştığını söyleyebiliriz. Yani bu ürün 56 dB ile çalışmaktadır. Ancak bu artış farkının çok fazla bir değişiklik meydana getirmeyeceğini de söyleyebiliriz. Bu ürün yeni nesil teknolojik sistemlere  sahip olduğundan oldukça kaliteli bir kullanım da sağlamaktadır. Hatta ürün en iyi klima incelemelerine bakıldığın da istenilmiş olan fiyatı hak etmektedir.

Ürünün enerji sınıfı A++ şeklindedir. Enerji tasarrufu konusunda ise alkış toplamaktadır. Üründe yer alan karbon filtre ile bulunulan ortam sağlıklı bir şekilde havalandırılmaktadır. Beklenilenden daha fazla bir hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. Ürünün modeli duvar tipi klimadır. Ev, iş, ofis ya da diğer mekanlar için kolaylıkla monte uygulaması yapılmaktadır.

  • Baymak Elegant Plus 9.000 BTU Kliması

En iyi klima markası isimleri içinde olan ürünün mevsimsel değişiklikler de ve sıcaklıkların değiştiği zamanlara oldukça kolay bir şekilde sağlayan bir klimadır. Özellikle de soğutma konusun da en iyi klimadır. Sene boyunca gerçekleşen bütün sıcaklık değişimine göre bulunmuş olduğu ortama serinlik katar. Yazın gerçekleşen sıcaklıkları etkili bir şekilde uzaklaştırmaktadır. Ayrıca bu ürün kıyaslandığı diğer ürünlere nazaran en sessiz olanıdır. Ses seviyesine baktığımız da 51 dB olduğunu görmekteyiz.

Dayanıklılık bakımdan ise uzun ömürlüdür. Kullanımı boyunca yaşanılabilecek problemler en az seviyededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |