Anadolu Yakası Klima Yetkili Servisi

Anadolu Yakası Klima Yetkili Servisi

Klima yetkili servisi her tip ve modeldeki klimaların arızalarını ya da kurulun işlemlerini kolaylıkla çözüme kavuşturur. Servis yetkilileri eğitimli ve alanında uzman ekibi ile klima montajını, klimaların soğutma ya da ısıtma problemlerini çözüme kavuşturur. Bunun için irtibat numaraları aracılığı ile servis yetkililerini aramanız yeterlidir. Servis uygun gün ve saat ayarlamasından sonra sizin evinize ekibi ile birlikte gelerek klima tamiratını kolaylıkla yapar. Klima yetkili servisi klimaların düzenli yıllık bakımlarını da profesyonel bir şekilde yapar. Özellikle klimaların içerisinde bulunan bakterilerin öldürücülüğü nedeni ile düzenli bakımlarının aksatılmaması gereklidir. Servis yetkilileri bu konuda titizlikle çalışarak klimada gaz dolumu ya da düzenli temizlik gibi işlemleri yapar. Adalar kombi servisi bu konuda alanında uzman ekibi ile İstanbul içi istediğiniz bölgeye servis hizmetinde bulunur. Bunun için iletişim numaralarından irtibat kurmanız yeterlidir.

Klima Kumandası

 

Anadolu Yakası Klima Yetkili Servisi
Anadolu Yakası Klima Yetkili Servisi

Klimaların çalışması için önemli yardımcı ürünlerden birisi kumandalardır. Klimanın ses ayarının yapılmasında ya da havayı üfleme şiddetinde kumandalardan faydalanılır. Bazı klimaların yan taraflarınsa açma kapama tuşu olsa da asıl işlev klimanın kumandasının işlevidir. Klima kumandasını kullanmak çok zor değildir. Genellikle kurulum için gelen yetkili servis klima kumandasının nasıl kullanılacağını tarif eder ve ayarlama tuşlarını gösterir. Genellikle bu tuşlarda klima açma kapama tuşunun yanı sıra fan ayarı, oda sıcaklığı göstergesi, klimaların gece modunda sessiz çalışması gibi tuşlar bulunur. Klima kumandası hemen hemen tüm markalarda pil ile çalışır. Kumanda pili ortalama olarak 6-7 yıl kullanılabilir. Pil ömürleri pil markalarına göre değişkenlik gösterir. Klima kumandalarının dikkatli kullanılması daha uzun ömürlü olarak kullanımı açısından önemlidir. Kumandayı düşürmek gibi durumlar zarar görmesine neden olabilir. Böyle durumlarda klima servislerinden kumanda teminatı yapılabilir.

Adalar Klima Servisi Müşteri Yorumları

Adalar klima servisine bundan yaklaşık 3 ay evvel klima bakımı için başvuruda bulundum. Bir yakınımın tavsiyesi ile aradıktan sonra kısa sürede vermiş olduğum adrese yetkili ekip geldi. Klimam normalde sessiz çalışan bir klima olmasına rağmen son zamanlarda oldukça sesli çalışmaya başlamıştı. Bu durum karşısında şikayetimi bildirdim. Ortalama 1 saat içinde klimamın ses problemi çözüldü. Özellikle yaz aylarında geceleri klima çalıştırdığım zaman sesin fazla olmasından dolayı uyuyamıyordum. Klima borusu ile ilgili bir arıza nedeni ile ses problemi yaşadığımı teknik servis bana bildirdi. Boru değişimi yaptılar. Teknik servisin samimi ve ilgili hizmetinden memnun kaldım. Artık çevremdeki pek çok kişiye yetkili servisi tavsiye ediyorum. Yetkili servis olarak işini iyi yapan insanlar olduğu konusunda teminat verebilirim. Ayrıca klima ile ilgili problemİ kısa sürede tespit ettiler. Bu sayede işlerini kısa sürede bitirdiler. Servis çalışanları işlerini yaparken temiz çalışmaya özen gösterdiler. Bu sayede benim takdirimi kazandılar.

Bir önceki yazımız olan En İyi Klima Markaları başlıklı makalemizde 2020 en iyi klima, en iyi klima ve klima hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |