Anadolu Yakası Klima Servisi

Maltepe-Klima-Bakımı

Anadolu yakası klima servisi olarak yaz aylarının da gelmesi ile birlikte klimaların daha verimli, ekonomik ve etkin çalışması için hizmet vermekteyiz. Özellikle klima bakımı yaptırmak isteyen, bozulma durumunda tamir ettirmek isteyen tüm müşterilerimiz için İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan şubelerimizle hizmet vermekteyiz. Bu noktada elektrikli bir cihaz olarak klimaların uzun kullanıma bağlı olarak bakımının yapılması başta olmak üzere her türlü sorun, uzman ekiplerimizce yapılmakta ve klimalarınızın ilk günkü kadar verimli ve kaliteli çalışması hedeflenir. Klima servisi olarak ise bizler, bakımdan tamirata, montajdan hasar tespitine kadar tüm işlemlerinizi kısa sürede, uygun fiyata ve tam kalite olarak sunmaktayız.

Klima Bakım Hizmetimiz

Maltepe-Klima-servisi
Maltepe-Klima-servisi

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm şubelerimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetler arasında klima bakım hizmeti de bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde yoğun kullanım durumu ortaya çıkacağından klima sahiplerine, cihazlarının bakımını yaptırmalarını önermekteyiz. Bizim sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında bakım için uyguladığımız işlemleri şu şekilde ifade etmemiz mümkündür.

  • Bakım için öncelikle klima ünitelerinin elektrik akımları ölçülür. Zira elektrik kaçağı varsa bu aşamada tespit etmek önemlidir.
  • Daha sonra ise klimanın çalışmasını etkileyecek olan herhangi bir aşınma ve diğer faktörlerin tespiti ve saptaması yapılır.
  • Ünitelerdeki elektrik kartları kontrol edilerek kablo ve aksama bakılır.
  • Bir sonraki aşamada hava filtrelerinin temizliği yapılır. Özellikle temizlik aşamasında en kaliteli malzemeler kullanılır.
  • Klima ilacı ile birlikte basınçlı su ile temizlenen hava filtrelerinden sonra iç ünitenin ısı transferini iyi yapabilmesi içim gerekli adımlar uygulanır.
  • Gaz seviyesi ölçümleri ile bakım işlemimiz sona erer.

Bakım işlemi dahil olmak üzere diğer tüm hizmetlerimizde alanında uzman, tecrübeli personeller görev almakta olup size en iyi hizmeti sunmak adına en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz İçin Müşteriler Ne Diyor?

Maltepe klima servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda birçok ilçede en kaliteli klima hizmetlerini sunmaktayız. Bu noktada müşterilerimizden gelen geri dönüşleri siz takipçilerimiz için derledik.

“Uzun süredir kullandığım klimam, bir süre sonra soğutmamaya başlayınca yetkili servis için arayışa girmiştim. Özellikle kısa sürede cevap vermelerinden dolayı Anadolu Yakası’nda bulunan Klima Servisini tercih ettim. Hemen ertesi gün geldiler ve klimanın filtrelerinin tıkandığını söylediler. 3 yıldır kullandığım klimamın ayrıca bakıma ihtiyacı olduğunu da ifade ettiler. Uygun fiyata hızlı bir hizmet sundukları için kabul ettim. Şu an evimde klimamı ilk günkü performansı ile çalıştırıyorum. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.”

“Ben de klimamın çalışmasın rağmen geç ısıtıp geç soğutmasından şikayetçiydim. İnternette İstanbul klima teknik servisi adresini buldum ve aradım. Ertesi güne hemen geldiler. Daha önce klimanın yerini değiştirdiğimden dolayı cihazın elektrik kablosunda kopukluk olmuş. Uygun bir fiyata değiştirdiler. Hızlı ve ekonomik hizmetleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”

Bir önceki yazımız olan Klima Yetkili Servisi başlıklı makalemizde klima bakım, klima onarım ve sancaktepe bakım ve onarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |