Anadolu Klima Servisi bakım

Klima Temizleme

Anadolu Yakası Klima Servisi

Anadolu Yakası Klima Servisi, İstanbul ilinin Anadolu Yakası bölgesindeki tüm ilçelere kaliteli destek ekibi ile hizmet vermektedir. Yakın zamanda hizmetinden faydalandığımız bu klima tamircisi markası, klimamızla ilgili yaşadığımız sorunu çok hızlı bir müdahale ile çözüme kavuşturdu. Öğrendiğimize göre firma oldukça köklü bir firma ve tam olarak 2009 senesinden beri İstanbul şehrinde hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın bünyesinde ise işinde uzmanlaşmış ve deneyim sahibi kişiler yer alıyor ve profesyonel bir hizmet prensibi ile hızlı ve güvenilir bir hizmet veriyor.

Anadolu Klima Servisi firmasının servis ekibi, olası bir ihtiyaç halinde kullanmak üzere yanında pek çok yedek parçayı da beraberinde getiriyor. Ayrıca bu ekip, işlerini kaliteli yaptığı kadar çok hızlı şekilde yapıyor. Sorunu çözümledikten sonra gerekiyorsa tamirat, bakım ya da montaj gibi aşamalarda da hizmet veriyor. Bu sayede siz de bizim gibi rahat bir biçimde klimanızla serinleyebiliyor ya da ısınabiliyorsunuz.

Anadolu Yakası Klima Servisinin Çalışma Prensibi

“Anadolu Yakası Klima Servisi”nin çalışma prensibi, hem güvenilir hem de hızlı hizmet vermek üzerine oluşturulmuştur. Firmanın uzman hizmet desteğine baktığımızda, hedefinin Türkiye genelinde klima destek ve servisi noktasında ilk akla gelecek isim olmak olduğunu görüyorsunuz. Aynı zamanda firma ekibi, çözüm odaklı tavrıyla sorunsuz bir klima servis hizmeti sunuyor ki; bu da müşteri olarak siz de sadakat ve bağlılık geliştiriyor. Müşterileri ile aile gibi olma düşüncesiyle hareket eden firma, misyonu gereği de şu hedeflere sarılıyor:

· Klima servisi olarak standartlarını en üst düzeye çıkarmak.

· Hizmet verdikleri kişilere ve firmalara uygun bir biçimde çalışmak.

· Her şartta garantili ve kaliteli düzeyde bir destek hizmeti sunabilmek.

· Teknolojilerini ve buna ek olarak ekiplerini ve ekipmanlarını sürekli olarak daha iyi bir kaliteye yükseltebilmek.

· Müşterilerine hizmet sunarken temel insani değerlerden ve müşteri memnuniyeti düşüncesinden ayrılmamak.

Klima Servis Hizmetleri

Klima servis hizmetleri, firmanın üstün kalite gücüyle ve geniş destek ürün yelpazesi listesiyle tüm müşterilere hitap edebilecek şekilde sunuluyor. Buradan da anladığınız gibi firmayla iletişime geçtiğimizde öğrendiğimiz ilk şeylerden bir tanesi, firmanın hemen hemen her markada klima üzerine uzmanlaşmış olduğu gerçeğiydi. İstanbul klima servisi olarak görev alan merkez, her markadan, her model ve tipteki klimalara kadar hemen hepsi için müşterilerine servis hizmeti sunuyor.

Klima servisi kapsamında ise onarım, bakım, keşif ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu kadar kapsamlı çalışıyor olmaları da bizim gibi tüm müşterileri memnun eden bir durum oluyor. Çünkü klima destek ve tamir servisi olarak hizmet veren piyasanın diğer servis merkezlerine baktığımızda genel olarak bu kadar kapsamlı bir ürün yelpazesi üzerinden hizmet verdiklerini göremiyoruz. Ancak firma, bu konuda da farkını ortaya koymuş ve her model ve marka klima kullanıcısına hitap etmeyi başarmış…

Bir önceki yazımız olan Klima Temizleme Sıvısı başlıklı makalemizde Klima Servisi ve Kombi Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |