Adalar Beyaz Eşya Klima Servisi

klima

Adalar Beyaz Eşya Klima Servisi olarak yıllardır geliştirdiğimiz servisimiz ile İstanbul’un Adalar ilçesinde sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan 14 ilçeye de hizmet veriyoruz. Bizim için öncelik kesinlikle müşteri memnuniyetidir bunu belirtelim. Ayrıca fiyatlarımızı da performansımıza göre belirleyip ayrıca bir ücret de talep etmiyoruz.

Klima Bozulunca Klima Servisi Çağırmak Zorunda Mıyım?

Adalar Beyaz Eşya klima servisi
Adalar Beyaz Eşya klima servisi

Klima bozulduğu zaman klima servisi çağırmak zorunda değilsiniz. Ancak klimanızı kendiniz onarmak isterken geri dönülemeyecek şekilde bozabilirsiniz. Bu da cebinizden daha çok para çıkacağı anlamına gelir. Yani klima servisine vereceğiniz paradan kaçarken yen bir klima parası vermek zorunda kalabilirsiniz. Bizler sizlerin bu duruma düşmesini istemeyiz. Bu sebeple arıza durumlarında güvenilir bir klima servisine başvurmanız gerekiyor.

Adalar Beyaz Eşya klima servisi olarak arıza durumlarında bizlerle iletişime geçip randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bizler sizin arzu ettiğiniz bir zaman diliminde evinize gelip klimanızın bakım ve tamirini istediğiniz şekilde uygun fiyatlarla yapacağız.

Ek olarak klima bakım ve tamiri dışında beyaz eşya bakım ve tamiri de yapmaktayız. Her marka ve model beyaz eşyaların bakım ve tamirini yapıyoruz. İsterseniz evinizde dilerseniz de atölyemizde beyaz eşyalarınızın tamirini en uygun fiyatlarla yapıyoruz. İstanbul’un Adalar ilçesinde beyaz eşyalarınızda oluşan arıza durumlarında bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul’un bütün ilçelerine beyaz eşya ve klima tamiri konularında servisimiz vardır. Bu güne kadar hiçbir müşterimizden hizmetimiz karşılığında olumsuz bir dönüt almadık. Çünkü bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi hizmetimizden sonra mutlu görmek bizleri daha çok mutlu ediyor.

Adalar Beyaz Eşya klima servisi olarak klimalarınızı düzenli olarak temizletmeniz gerektiğinin bilincinde olmanızı diliyoruz. Çünkü klimalarınızda kıl, tüy, toz zerrecikleri birikerek bir süre sonra kötü bir kokuya sebep olurlar. Bu kötü koku klimanızın temizlenmesi gerektiğinin sinyalidir. Bu kirlenme zamanla klimanızın içerisinde bakterilerin çoğalmasına sebep olur. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bazı kişilerde klima temizliğinin yapılmaması bazı akciğer rahatsızlıklarına sebep olur. Bu rahatsızlıklar sizi ve çevrenizdekileri mutsuz edebilir.

Bir önceki yazımız olan Adalar Klima Kombi Servisi başlıklı makalemizde adalar kombi servisi, adalarf ve Kırmadan Su Kaçağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksim Masaj | Bakirkoy Spa | Bakirkoy Masaj |